Tajlandia 2016 – Dzień 13 – ostatni etap i w domu

O godzinie 04:30 miła pani telefonicznie obudziła nas i przypominała, że za 1/2 godziny mamy transfer na lotnisko. Wiedzieliśmy o której godzinie zabiorą nas z hotelu wiec wszystko spakowane, tylko poranna toaleta i już jedziemy na lotnisko.


Tu szybki check-in i już jesteśmy na głównej hali odlotów. Do boardingu mamy jeszcze ponad godzinę to udajemy sie na szybkie śniadanko i kawkę. Pojawiamy sie przy bramce B17 o czasie. B777-300ER juz czeka. Samolot jest pełniutki. Wylatujemy planowo i bez żadnych problemów czy niespodzianek lądujemy o czasie w Warszawie. Za oknami szarość przeplatana z niewielkimi plackami białości czyli śniegu. Temperatura bliska zeru – nie jest źle bo spodziewaliśmy sie minusa.

Zabieramy samochód z parkingu i już gnamy do domu. Trzy godziny i szcześliwie docieramy do niego, gdzie Waldemar przygotował już zamówione przez Zuzię potrawy na nasze powitanie czyli – żurek z ziemniaczkami, kluski śląskie z sosem “mięskowym” i kotlety schabowe 🙂 Po dwóch tygodniach zgoła odmiennej kuchni, smakuje wszystko wyśmienicie. Kolejna nasza eskapada zakończona szcześliwie. Przyznajemy wszyscy przy stole, że był to wyjazd bardzo udany a program jaki wycieczek i zwiedzań ułożony w wyważonych proporcjach. Był czas na plażowanie, delektowanie sie wspanaiłymi widokami, pływanie, snurkowanie czy zwiedzanie zabytkowych świątyń i ciekawych miejsc. Zakupy też zostały ocenione na bardzo udane 🙂

Ta cześć Azji bardzo nam sie podoba i ma w dalszym ciagu wiele do zaoferowania. Odwiedzone przez nas wyspy były przepiękne a Phi Phi to rzeczywiście perełki na mapie Tajlandi. Pozostało jeszcze wiele do obejrzenia – Samui czy Lanta. Pewnie nie za pół roku, ale z pewnością w przeciągu kilku lat tu jeszcze zawitałamy. Póki co to walczymy z jetlegiem i już powoli krystalizujemy nasze plany na wakacje. A gdzie pojedziemy? Zajrzyjcie tutaj w połowie czerwca – wszystko będzie jasne 🙂

Oczywiście przed czerwcowym wpisem z planami wakacyjnymi bedą także juz niedługo kolejne wpisy z filmami z Tajlandii. Materiału mam sporo. Pod koniec miesiąca powinny pojawić sie tu pierwsze produkcje. Zapraszamy do naszego kina !!!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.