USA 2018 – Plan wyjazdu

🚢 🎼 …. parostatkiem w piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejsssss …… no i Krzysiu Krawczyk wyśpiewał nam kolejną podróż 😃😂😃.  Wiecie, że my ciepłolubni jesteśmy to zimowy wyjazd musi być tam gdzie temperatura odpowiednia a narty tylko wodne za motorówką :-). Ponieważ jednym z naszych marzeń był rejs wielkim wycieczkowcem to lecimy na Florydę i płyniemy w tygodniowy rejs po Karaibach. Wypływamy już w sobotę z Miami aby w tydzień odwiedzić Kajmany, wyspę Roatan w Hondurasie, Belize oraz Cozumel w Meksyku. Trasa mniej więcej jak poniżej.

a statek to Carnival Glory

Photo by Andy Newman/Carnival Cruise Lines

Statek może nie z tych największych ale i tak długi na 300m a jego pojemność to 3000 gości i 1200 osób załogi 🙂

Po tygodniu i powrocie do Miami pobędziemy tam kilka dni aby zobaczyć miasto, zajrzeć do aligatorów w parku Everglades czy zajechać na słynny Key West. Następnie przejeżdżamy do Orlando. Tam mamy zarezerwowane bilety do Disney Word oraz planujemy także zawitać do Kennedy Space Center na przylądku Canaveral. Jak zwykle program napięty ale to tak w naszym stylu – odpoczniemy po powrocie 🙂

Zachęcamy do śledzenia naszej kolejnej wyprawy w codziennych wpisach na blogu. Liczę, że nie będzie większego problemu z dostępem do internetu i wpisy będą się pojawiać regularnie.

Bądźcie na bieżąco i do zobaczenia już w sobotę rano kiedy to powinien pojawić się pierwszy wpis ” USA 2018 – Lot do Miami”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.